Hakkımızda

Beta İSG İş Güvenliği ve Endüstriyel Ürünler Dış Tic. Ldt. Şti., her büyüklükteki kuruluşun artan ihtiyaçlarına uyacak şekilde kusursuz prosedürlere sahip, iş kıyafeti, maske, dezenfektan, iş ayakkabısı, güvenlik kıyafetleri ve ekipmanlarının önemli bir ürün geliştiricisi, stokçusu ve distribütörüdür.

2009 yılından bu yana işimiz, gelişen ve yeni teknolojiler geliştikçe değişen müşteri gereksinimlerini karşılamak için gitgide daha da güçlendi.

Temel süreçlerimizi ve prosedürlerimizi kullanarak, zaman içinde kendimizi daha büyük kuruluşların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ölçeklendirerek daha büyük şirketlere hizmet verecek şekilde genişlettik.

 

Mevcut personelin deneyimi ve yenilikçi bir eğitim sistemi ile karıştırarak, bir kuruluşun iş güvenliğine katkıda bulunan iş kıyafeti, iş ayakkabısı, güvenlik kıyafetleri gibi gereksinimlerine her seferinde güvenle etkili bir çözüm bulduk.

Müşteri gereksinimleri daha sofistike ve çeşitli hale geldikçe, artan talebi karşılamak için en yeni ve en verimli sistem ve teknolojileri de uyguladık.

Beta İSG İş Güvenliği ve Endüstriyel Ürünler Dış Tic. Ldt. Şti. ürün yelpazesi kaliteli iş kıyafeti, kişisel koruyucu ekipman, (güvenlik gözlükleri, solunum koruması, işitme koruması, baş koruması, güvenlik kaskları, vizörler, kayışlar ), yüksek görünürlüklü güvenlik iş kıyafetleri (yansıtıcı giysiler), güvenlik botları, dezenfektan, maske ve eldivenleri dahil birçok ürünü içerir .

Bilgili ve verimli kaynaklarımızı kullanarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirleyebilmek için dinleriz.

Ülke çapında teslimat ağımız, çevrimiçi sipariş yönetimi portalımız ve olağanüstü müşteri desteğimiz, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu eksiksiz teklifi sunmamızı sağlar.

Beta İSG İş Güvenliği ve Endüstriyel Ürünler Dış Tic. Ldt. Şti., sürekli kalite geliştirmeye kendini adamıştır, sadece hizmet sunum kalitemizi yönetmekle kalmıyor, tüm departmanlarda ve iş fonksiyonlarında kaliteyi koruyor ve iyileştiriyoruz.

Beta İSG İş Güvenliği ve Endüstriyel Ürünler Dış Tic. Ldt. Şti., sürekli çevresel sorumluluk geliştirme konusunda kararlıdır ve çevresel performansımızı düzenli olarak izlememizi ve iyileştirmemizi sağlamaya özen gösteriyoruz.

Beta İSG İş Güvenliği ve Endüstriyel Ürünler Dış Tic. Ldt. Şti., sürekli güvenlik ve sağlık sorumluluğu geliştirmeye kendini adamıştır ve performansımızı düzenli olarak izlememizi ve iyileştirmemizi sağlamaya özen gösteriyoruz. Bu, yalnızca sağlık ve güvenlikle uyumlu olmamızı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda personelimizin bakımı için en iyi uygulamaların uygulanmasını sağlamak için bir mekanizma sağlar.

 

Görevimiz

Gerçekçi, sorumlu güvenlik ve iş kıyafeti, iş ayakkabısı gibi birçok ürün çözümleri sunarak ülkenin işgücünü akıllı ve güvende tutmak.

Vizyonumuz

Bizimle çalışmayı seven, güvenli şirketleri daha güvenli hale getirmek. .

Değerlerimiz

Saygı: Minnettarız ve özgürce destek sunarız.

Dikkatli: Doğruyuz ve ayrıntılara önem veriyoruz.

Yenilik: Daha iyi bir yarın için oyunun önünde düşünüyoruz.

Yetkilendirme: Yetenekleri tanır ve çevremizdekileri geliştiririz.

Kişisel Hesap Verebilirlik: Tüm eylemlerimiz için sorumluluk alıyoruz.

Odaklanma: Gerçek sonuçlar sunmamızı sağlayarak sürekli iyileştirmeye odaklanıyoruz.

Dürüstlük: Meslektaşlarımıza, tedarikçilerimize, müşterilerimize ve kendimize karşı dürüstüz.

Ekip çalışması: Ekip yaklaşımı ile birlikte çalışır, tavsiye ve teşvik ederiz.

 

YAPTIĞIMIZ İŞİ SEVİYORUZ

 

Kendini adamış bir motivasyon ve mükemmellik tutkusuyla, pazar trendlerinin önünde kalıyor ve mevcut en iyi ürünleri alarak müşterinin en iyi şekilde bilgilendirilmesini ve korunmasını sağlıyoruz. Personelinize, imajınıza, bütçenize ve şirketinize önem veriyoruz.

Sağlık ve güvenlik yasaları daha karmaşık hale geldikçe amaç, verimli ve uygun maliyetli sonuçlarla net tavsiye ve bilgi vermektir. Beta İSG İş Güvenliği ve Endüstriyel Ürünler Dış Tic. Ldt. Şti. ayrıca, mümkün olduğunda, daha az ayrıcalıklılar için fırsatlar sağlamaya ve çevrenin korunmasına yönelik bir taahhütte bulunmaya kararlıdır.