Hakkımızda

Amaç ve iş güvenliği her şeydir

 

Bir evin temeli ve değeri ne ise, bir orkestra şefinin ekibini yönetirken en iyisini istemesi de odur. Bir sanatçının başyapıtını yapmak için kullandığı bir tuval ne ise - bir organizasyon için açık bir amaç, ürün sağladığı insanların can güvenliği bu amaç doğrultusunda birleşen bir koruyucu kalkan görevi görür. Bu, hem üzerine inşa edilecek bir platform hem de dünyadaki varlığını yansıtmak için bir ayna sağlayan bir organizasyonun ruhu ve kimliğidir. Bir organizasyonun neden var olduğunu, burada hangi sorunları çözmesi gerektiğini ve dokunduğu her insana çalışmaları aracılığıyla kim olmak istediğini ifade eder.

 

Beta İş Güvenliği, kuruluşundan bu yana, bu amacı benimseyerek birçok hayata dokundu.

 

Her kuruluş amacı her şeyi kapsayan bir ideal olarak görmez. Bazıları bunu yalnızca kim olduklarının ve daha fazla pazar payı elde etmek için neyi temsil ettiklerinin reklamını yapmak için bir araç olarak görüyor.

 

Beta İş Güvenliği, amaca yönelen ve bu amaç etrafında inşa edilen bir şirket, ve ürün kullanıcılarımızın yaşamlarında sürekli sadakat, tutarlılık ve alaka düzeyine ulaşmak için gereken orijinallik ve özgünlüğü sağlıyoruz.

 

Biz, Türkiye ve dünyaya kişisel koruyucu ekipman, güvenli iş kıyafetleri sağlayan, müşteri odaklı, sorumluluk bilinci gelişmiş bir şirketiz. Dört duyusal koruma kategorisinde uzmanız: güvenlik gözlüğü, tek kullanımlık RPE ve solunum cihazları, işitme koruması, tek kullanımlık tulumlar, iş kıyafetleri ve iş ayakkabıları. Kategori odağımız ve kişisel koruyucu ekipman sağlama konusunda uzmanlığımız, Beta İş Güvenliği Şirketinin ürünlerinin sürekli olarak düzenleyici gereksinimlerin üzerinde performans göstermesini, üstün tasarım, konfor ve değer sağlamasını beraberinde getirir. Beta İş Güvenliği Şirketi, güvenebileceğiniz sağlam kişisel koruyucu ekipman sağlayıcısı olarak zorlanacak kadar esnek, bu zorlukları aşacak kadar güçlü.

 

Üstün Konfor ve Uyumluluk

 

Beta İş Güvenliği ürünleri, sizin için tasarlanmıştır. Konfor ne kadar fazla ise, kullanım o kadar rahat olur. Uyum ne kadar iyi ise, sizi o kadar iyi korur.

 

Sınıf Lideri Verim

 

Tüm Beta İş Güvenliği ürünleri, ilgili ve güncel sağlık ve güvenlik mevzuatına uygun olarak en yüksek standartlarda test edilir.

 

Toplam Uyumluluk

 

Tüm Beta İş Güvenliği ürünleri için ilgili tüm ürün standartlarına uygunluğu gösteren yapıya sahiptir.

 

Etik ve Değerler

 

Kişisel koruyucu ekipman sağlayıcı olarak dürüstlük, bütünlük, sadakat ve saygı, tüm iş ilişkilerimizin temelini oluşturur. Ürünlerimize değer katmak sürekliliği artırır ve çevrenin korunmasına katkıda bulunur.

 

Amacımız

 

Beta İş Güvenliği Şirketi, sınıfında lider kişisel koruyucu ekipman ürünleri geliştirmeye devam ederek, koruma konusunda tavizsiz bir değere sahip tüketicilerin tercih ettiği zorlu marka haline geliyor. Türkiye ve dünya genelinde birinci sınıf ekipman sağlayan uzman kişisel koruyucu ekipman sağlayıcısıyız.

 

Mevcut personelin deneyimi ve yenilikçi bir eğitim sistemi ile karıştırarak, bir kuruluşun iş güvenliğine katkıda bulunan iş kıyafeti, iş ayakkabısı, güvenlik kıyafetleri gibi gereksinimlerine her seferinde güvenle etkili bir çözüm bulduk.

 

Müşteri gereksinimleri daha sofistike ve çeşitli hale geldikçe, artan talebi karşılamak için en yeni ve en verimli sistem ve teknolojileri de uyguladık.

 

Şirketimiz, ürün yelpazesi kaliteli iş kıyafeti, kişisel koruyucu ekipman, (güvenlik gözlükleri, solunum koruması, işitme koruması, baş koruması, güvenlik kaskları, vizörler, kayışlar ), yüksek görünürlüklü güvenlik iş kıyafetleri (yansıtıcı giysiler), güvenlik botları, dezenfektan, maske ve eldivenleri dahil birçok ürünü içerir .

 

Bilgili ve verimli kaynaklarımızı kullanarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirleyebilmek için dinleriz.

 

Ülke çapında teslimat ağımız, çevrimiçi sipariş yönetimi portalımız ve olağanüstü müşteri desteğimiz, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu eksiksiz teklifi sunmamızı sağlar.

 

Biz, sürekli kalite geliştirmeye kendini adamış, sadece hizmet sunum kalitemizi yönetmekle kalmıyor, tüm departmanlarda ve iş fonksiyonlarında kaliteyi koruyor ve iyileştiriyoruz.

 

Yaptığımız İşi Seviyoruz

 

Kendini adamış bir motivasyon ve mükemmellik tutkusuyla, pazar trendlerinin önünde kalıyor ve mevcut en iyi ürünleri alarak müşterinin en iyi şekilde bilgilendirilmesini ve korunmasını sağlıyoruz. Personelinize, imajınıza, bütçenize ve şirketinize önem veriyoruz.

 

Sağlık ve güvenlik yasaları daha karmaşık hale geldikçe amaç, verimli ve uygun maliyetli sonuçlarla net tavsiye ve bilgi vermektir. Beta İSG İş Güvenliği ve Endüstriyel Ürünler Dış Tic. Ldt. Şti. fırsatlar sağlamaya ve çevrenin korunmasına yönelik bir taahhütte bulunmaya kararlıdır.