Ön Bilgilendirme Formu

Değerli müşterilerimiz,
 
İşbu Ön Bilgilendirme ile, Kredi kartı sahibi olarak sizleri, Firmamızın, www.betais.com.tr  adlı web sitesinden gerçekleştirmeyi hedeflediğiniz ödeme işlemine istinaden bilgilendirmeyi amaçlamaktayız.
 
İlk olarak, ödeme işlemlerine onay vermeniz öncesinde, işbu Ön Bilgilendirmeyi okuduğunuzu, anladığınızı ve işbu Ön Bilgilendirmede yer verilen hususları kabul ettiğinizi belirtmek isteriz.
 
Firmamızın, www.betais.com.tr adlı web sitemizden ödeme yapan kredi kartı hamillerinin güvenliği için her türlü idari ve teknik tedbiri aldığını ve kredi kartı bilgilerinizi hiçbir şekilde sistemimizde saklamadığımızı belirtmek isteriz.
 
Web sitemizin e-ticaret veya alışveriş sitesi mahiyetinde olmamakla beraber, web sitemiz üzerinden sadece, Firmamız nezdinde mevcut bulunan bakiye cari hesap borcunuza istinaden dilediğiniz miktarda ödeme yapabileceksiniz.
 
Kredi kartı ile ödeme aşamasına geldiğinizde, web sitemiz aracılığıyla, ödeme bankanızın 3D Secure sistemine yönlendirileceksiniz. Böylelikle, giriş kısmında da belirttiğimiz üzere, firmamıza, kişisel verilerinizden olan kredi kartı ve banka kartı numaranız ve kartınızın arka yüzündeki güvenlik kodu vb. bilgileriniz tarafımıza aktarılmayacaktır. 
 
Kredi kartı ödeme işlemlerinin tamamlanamaması, dolayısıyla ödeme tutarlarının Firmamıza aktarılamaması durumunda, ya da ödeme işlemlerinizde herhangi bir problem çıkması durumunda Firmamızın herhangi bir zarardan sorumlu olmadığını belirtmek isteriz.  
 
Ödemenin alınamadığı durumlarda gerçekleştirmeyi hedeflediğiniz ödemelere istinaden doğan sorunları ödemeyi gerçekleştirdiğiniz bankanız ile çözmeniz gerekecektir. 
 
Firmamızın, gerçekleştirdiğiniz ödemeleri, bakiye cari hesap borcunuzdan mahsup edebilmesi adına, ödemelerin sorunsuz bir şekilde Firmamıza iletilmesinin gerektiğini vurgulamak isteriz.