Pek çok meslek grubunun çalışma sahalarında özel kıyafetler giymesi gerekir. Bu kıyafetlerin yapılan iş şekline uygun olması ve bazı özelliklere de sahip olması gerekir. Kısaca iş elbiseleri olarak kategorize edilen bu özel kıyafetler sitemizde bol miktarda model seçeneği ve uygun fiyatlar eşliğinde kullanımınıza sunulmaktadır. 

Her meslek grubuna özel iş kıyafeti çeşitlerini alternatif renkler ve alternatif modeller eşliğinde sitemizde bulabilirsiniz. Yalnızca kalite düzeyi yüksek kumaş çeşitleri kullanılarak üretilmiş olan iş elbiseleri dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Rahatlıkla giyilip çıkarılabilen özel kalıplar kullanılarak üretilen kıyafetler konforlu ve pratik bir kullanım şansı tanır.

Meslek Gurubuna Göre İş Elbisesi Çeşitleri

Alt ve üst parça olmak üzere iki parçadan oluşan çalışma elbisesi modellerinin yanı sıra tek parçadan oluşan iş tulumu çeşitleri de incelediğiniz kategorimiz içerisinde yer almaktadır. Aynı zamanda bayan çalışanlar için tasarlanmış olan elbise formunda iş kıyafetleri de sitemizde kullanımınıza sunulmaktadır. Cepli olarak tasarlanmış kıyafetler pek çok malzemenin de taşınabilmesine olanak tanır.

Çalışma sahalarında ve dış ortamda kullanım için özel olarak tasarlanmış çalışma kıyafeti çeşitleri arasında reflektör şeritler bulunan ürün modelleri de mevcut. Her türlü hava koşuluna uygun ürün çeşitlerimiz arasında yağmurluk modelleri de yer almaktadır. Hafif malzemelerden imal edilmiş olan ürünler kolaylıkla giyilip çıkarılabilir.

Su Geçirmeyen İş Elbisesi Çeşitleri

Ayrıca bayan ve erkek çalışanlar için hazırlanmış kısa veya uzun formda iş önlüğü çeşitlerimiz de bulunmaktadır. İş ortamında kullanım için tasarlanmış parka çeşitleri de soğuk havaya karşı korurken, su geçirmeyen yapısı ile yağışlı havalarda da kullanım şansı tanır. Reflektör şeritlerin de yer aldığı parka çeşitleri tüm iş sahalarında kullanıma uygundur.

Güvenlik görevlileri için tasarlanmış üniforma modelleri, bahçıvanlar için tasarlanmış bahçıvan tulumu çeşitleri de iş güvenliği elbiseleri arasında yer almaktadır. Ürün gruplarımız arasında kapüşonlu ve kapüşonuz sweatshirt çeşitleri de yer almaktadır. İhtiyaç duyduğunuz iş kıyafeti çeşitleri için uygun fiyat politikamızdan da faydalanarak toplu sipariş de verebilirsiniz. Cazip ödeme kolaylıkları ve hızlı kargo uygulaması tüm müşterilerimiz için geçerlidir. 

Devamı