Pek çok meslek grubunun ihtiyaç duyduğu iş güvenliği kıyafetleri arasında ikaz yeleği çeşitleri de yer almaktadır. Uzaktan net olarak görülebilmeyi sağlayan ve aynı zamanda karanlık ortamlarda fark edilmeyi kolaylaştıran bu iş güvenliği kıyafeti, görevlilerin ayırt edilebilmesini de sağlar. Her türlü iş güvenliği kıyafetini uygun fiyatlar eşliğinde kullanımınıza sunan firmamız ikaz yelekleri ihtiyaçlarınızı da karşılamanızı sağlıyor.

Polyester, pamuk karışımlı ya da raşel kumaş kullanılarak üretilmiş olan ikaz yeleği çeşitleri kaliteli kumaşı sayesinde uzun yıllar kullanılabilir niteliktedir. Yılın tüm mevsimlerinde sorunsuz bir şekilde kullanıma uygundur. Esnek yapısı sayesinde kış mevsiminde mont üzerine de giyilebilir. Ayrıca farklı bedenlere uygun yelek çeşitleri son derece hafiftir. Kumaşın hafifliği, rahat ve konforlu bir kullanım olanağı tanır.

Kaliteli ve Ucuz İkaz Yeleği Çeşitleri

Kategorimiz içerisinde yelek formunun yanı sıra yakalı ve sıfır yaka tişört formunda tasarlanmış ikaz yeleği modelleri de yer almaktadır. Her biri hareket kabiliyetini engellemeyen özel kalıplar kullanılarak dikilmiştir. Bu nedenle kategorimiz içerisinde kullanımınıza sunduğumuz tüm çeşitlerimiz arasından güvenle tercihte bulunabilirsiniz.

Yama formunda cep ile tasarlanmış olan cepli ikaz yelekleri de sıklıkla tercih edilen ürün çeşitlerimiz arasında yer almaktadır. Cepler kapaklı olarak tasarlandığından çeşitli iş sahalarında güvenle kullanılabilir. Aynı zamanda ön bölümü gizli cırt cırtlar ile açılıp kapatılabilen ürün modellerimiz de incelediğiniz bu kategori içerisinde mevcuttur. V yaka ve hakim yaka kesimine sahip yelek çeşitlerimiz de bulunmaktadır.

Mühendis İş Yeleği Çeşitleri ve Fiyatları

Sitemizde mühendis ikaz yeleği çeşitleri de bulunmaktadır. Çalışma sahasında kullanıma uygun olan mühendis ikaz yelekleri farklı renk seçenekleri eşliğinde kullanımınıza sunulmaktadır. Sarı, mavi, turuncu, gri ve yeşil gibi renk seçenekleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Yelek çeşitlerimiz üzerinde şerit reflektör bulunmaktadır. Gece parlayan reflektörler karanlık ortamlarda kolaylıkla fark edilmeyi sağlar.

Kullanımınıza sunduğumuz tüm iş güvenliği kıyafetleri ve malzemelerinde olduğu gibi ikaz yeleği fiyatları da minimum düzeyde tutulmaktadır. Tüm firma ve şahıslardan toplu sipariş de kabul etmekteyiz. Uygun fiyatlar ve cazip ödeme kolaylıkları eşliğinde toplu siparişlerinizi de firmamıza sadece tek tıkla iletebilirsiniz. 

Devamı